Vyhledávání


Kontakt

Manager
Kamil Svoboda

tel+420 775 261 515

E-mail: kamilsvo@seznam.cz

Diskusní téma: Fórum

Datum: 13.01.2018

Vložil: Fanoušek Kohnu i Sifonu

Titulek: názor

Ahoj Tome vím,vím že to sem nepatří.A už máš svou fungující a zaběhlou kapelu ,která má super písničky a své fanoušky.A proč jsi odešel ze Sifonu jsi tu také srozumitelně a jasně vysvětlil.Ale chtěl bych pokud možno slyšet tvůj názor na to že vznikly dva Sifony a jakou mají šanci vedle sebe v míru fungovat.Já osobně si Jirky Vébra vážím přeji jemu i jeho formaci hodně štěstí.Ale zároven hlasem Sifonu je pro mě nyní Véna a v minulosti to byl i Michal Vaněk a samozřejmě ty.Na kolegy Venci jsem si za ty čtyři roky také zvykl myslím si že jsou fajn a do kapely prostě patří.Začínám pozorovat ,že se fanoušci začínají jakoby rozdělovat na dva tábory.Zvláště fanoušci Sifonu kolem Jirky říkaj,že Sifon vstal z popela mají lepší šou atd.Ale je jasný ,že zpěvák který je i hráč na kytaru a stojí u mikráče je něco jiného než solový zpěvák.Docela mě to mrzí a navím co by jako kluci měly dělat jinak, hrajou si to sví a podle mě dobře.Naštěstí Sifon má bohatej archiv a věřim že jsou a budou nové songy.Doufám,že se to podá a obě formace to ustojí.Jinak předem díky za nestranej názor a Kohnu hodně úspěchů a tobě hodně skladatelské múzy .

Datum: 14.01.2018

Vložil: Tomáš Navrátil

Titulek: Re: názor

Ahoj :-) Celou situaci sleduji a nenechavá mě to klidným ač by mělo . Asi to bude tím že jsem se Sifonem strávil 20 let života. Sifon rock a Sifon na ex ? Za mne. Když jsem jako tehdy osmnáctiletý kluk dostal nabídku hrát v Sifonu bylo to pro mne jako splněný sen. Tenkrát to byl právě Jirka Vébr od koho jsem tu nabídku dostal. Stejně tak to berou kluci kterým tu nabídku dal Jirka dnes (nejspíš ).

Musím říct že právě Jirka se staral o chod kapely , co se týče scháňení kšeftů , plakáty a podobně. Ale , Venca Šelmát s Michalem Vaňkem , Danem Dobiášem , a později i já jsme tvořily repertoár Sifonu . Když postavím Oba sifony vedle sebe , tak za mne Je to právě ten Venca Šelmát , jehož hlas a písničky které složil dělají Sifon Sifonem od nepaměti. Zkrátka a dobře . Je to jen můj názor . To co produkuje sifon rock Jirky Vébra není špatně zahrané a zazpívané ale dle mého názoru i přes to že Jirka v kapele působí 36 let , je to v současné době skupina muzikantů , hrajících písničky cizích autorů.

Nakonec každý si vybere to své :-)

Tomáš Navrátil .

Datum: 19.01.2018

Vložil: Fanoušek Kohnu i Sifonu

Titulek: Re: názor

Tome díky,že jsi odepsal a tvého názoru si vážím.Jsem rád,že to vidíme oba stejně.Měj se fajn.

Datum: 21.03.2017

Vložil: Květa

Titulek: Přání k svátku

Vše NEJ.... k dnešnímu svátku Radkovi, ať se vše daří a jsi spokojený. :-)

Datum: 02.10.2016

Vložil: Janina

Titulek: Díky za super zpívanou u Kohoutů

Ahoj kluci,moc děkujeme za vaši zpívanou v úterý,byli jsme nadšeni, a asi nejen my

Datum: 03.10.2016

Vložil: Tomáš Navrátil

Titulek: Re: Díky za super zpívanou u Kohoutů

Moc děkujeme za projevenou spokojenost. Když jsem dostal tenhle nápad , nevěděl jsem že to bude mít takovéhle ohlasy. Je to pro nás potěšení . Hrát pro Vás písničky které se Vám líbí a co přinášejí nějaké pozitiva v podobě dobré nálady je super . Za KOHN zdraví Tomáš Navrátil :-)

Datum: 15.09.2016

Vložil: cimera josef

Titulek: nihosovice3.9 2016

Kde jsou fotky z koncertu

Datum: 15.09.2016

Vložil: Tomáš Navrátil

Titulek: Re: nihosovice3.9 2016

Omlouváme se . Už je to napravený :-) Fotky najdeš v sekci vzal to čas :-) Děkujeme za upozornění .

Datum: 08.08.2016

Vložil: Květa a Vláďa

Titulek: Přáníčko

K zítřejšímu svátku Romanovi vše nej. :-)

Datum: 01.07.2016

Vložil: Pepa Tumidalský

Titulek: Tři (asi) nepříjemné otázky

Ahoj, chtěl bych se zeptat, proč nastal ten masivní odchod ze Sifonu? V září 2013 jsem byl na koncertu Sifonu ve Starém Plzenci a dodnes na to vzpomínám jako na jeden ze super koncertů A to obsazení bylo tehdy taky super včetně famózního klávesáka M. Orcígra, kterého si pamatuju ještě z Turba.
Další otázka: Uvažujete o vystoupení na TAROCK v Tachově?
Poslední otázka: Hrajete (můžete hrát) na svých koncertech i fláky od Sifonu? (nebo je to jako u Limetalu, kde klukům z bývalého Citronu všechno ukradl a nechal si patentovat ten sysel Pařízek. Díky za odpověď.

1 | 2 >>

Fórum

Za váše připomínky a názory předem děkujeme .