Aktuality

Přeštice - Díky

24.09.2016 18:13
Moc Vám děkujeme za podporu  , Na památku Vám vkládáme   foto z bigbítu .  Zbytek fotek najdete na našich stránkách v sekci VZAL TO ČAS :-) Za KOHN rock - team  zdraví Tomáš Navrátil :-)

Zkouška :-)

23.09.2016 03:59
Po létu plném hraní , jsme se ve středu zavřeli do zkušebny a nazkoušeli jsme pro Vás dvě písničky . Jaké to zatím nebudeme zveřejňovat ale brzo spatří světlo světa :-)  Jinak jsme přidali na naše stránky sekci VIDEA kde se můžete mrknout . Tak zatím :-) za KOHN rock zdraví Tomáš Navrátil .

TEXTY :-)

21.09.2016 04:42
Ahoj přátelé a kamarádi. Na našich stránkách v sekci TEXTY , jsme přidali  pár písní s akordama. Můžete si je doma brnknout :-) Za KOHN zdraví T. Navrátil

POZOR !!!! LIBLÍN COUNTRY STODOLA ZRUŠENO !!!

19.09.2016 15:04
Bohužel zpívaná v Liblíně se ruší . Moc nás to mrzí  :-((     ( ze strany pořadatele )

PODĚKOVÁNÍ

12.09.2016 04:24
ŠEŘÍKOVKA 2016 Přátelé kamarádi . DĚKUJEME  ZA KRÁSNEJ VEČER V ŠEŘÍKOVCE V PLZNI :-)    Děkujeme i skupině Homer Street za hostování. Určitě jste si všimli že kromě propagačních věcí přibylo i nové plátno KOHN rock . Tímto děkujeme Láďovi Dvořákovi za...
Záznamy: 21 - 25 ze 62
<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

 

 

Vzpomínka na 27.8.2016 KOHN rock na Vlčtejně :-)

ŠEŘÍKOVKA PLZEŇ 2016

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Vlčtejn 2016 foto

PODĚKOVÁNÍ ZA VLČTEJN :-)

Obrovské poděkování za VLČTEJN . Kamarádi a přátelé  , včera se stala věc kterou jsme si přáli  a  tajně v ní doufali  ale rozhodně nečekali .  Na Vlčtejn se vás sešlo přes 130 platících , kteří jste nás přišli podpořit . Tolik Vás přišlo pouze do Losiné  před rokem kde se neplatilo žádné vstupné .Bohužel nám tam tenkrát odešela   aparatura . Takže zvuk nebyl kvalitní a nás to hodně mrzelo . To co se stalo teď 27.8.2016 na Vlčtejně  má pro nás neskutečnou  VÁHU.   Chci poděkovat skupině ARTUR za krásný  hodinový vystoupení které začalo přesně ve 20.00h . Kluci přestali hrát ve 21.00h. Jak už to ale bývá  ,není nic tak jednoduché jak se zdá.  Když vyjde počasí  a přijdou lidé tak Nápoj zvaný pivo se nechtělo rozproudit k Vám . Zkráka si postavilo hlavu a né a né téct.  Pořadatel  Kamil Svoboda ale situaci zvládnul na Jedničku a po krátké době pivo začlo téct normálně. Začli jsme hrát ve cca 21.22h . Ani nevím jak rychle bigbít utekl protože Vaše podpora byla tak obrovská až mi s toho běhala husina po celém těle a to opravdu  !!!! Naposled jsem tohle zažil ve ŠTÁHLAVICÍCH  Na louce a to tenkrát ještě se skupinou SIFON  , kde jsem po té skončil . Od té doby jsme odehráli celkem dost krásnejch bigbítů a tímto děkuju hlavně skalním fanouškům kteří  nás podporujou J a jezdí za námi defakto kamkoli jedeme hrát .  Především  Blovický lidičky a Zdemyslický  ,  Plzenáci  zkrátka Všini kdo nás máte rádi . DĚKUJEM !!! J Včera na Vlčtejně jsme poznali nové tváře . Přijeli na nás lidé až z MILEVSKA respektive ze SEDLČAN  velikej respekt. Je toho hodně co bych chtěl ještě napsat protože jsem  plný  krásnejch  pocitů a zážitků ale vidim že už to co píšu , je dost dlouhý .  Tak naposledy VÁM MOC DĚKUJEME ZA NÁDHERNEJ BIGBÍT POD HRADEM , A BUDEM TAJNĚ DOUFAT ŽE NEBYL POSLEDNÍ . Za KOHN Tomáš Navrátil .  PS : foto a video dodáme co nejdříve :-)

Představujeme nášeho druhého bubeníka - Radek Hanuš - Bicí Nástroje