Diskusní téma: Fórum

Přání k svátku

Květa | 21.03.2017

Vše NEJ.... k dnešnímu svátku Radkovi, ať se vše daří a jsi spokojený. :-)

Díky za super zpívanou u Kohoutů

Janina | 02.10.2016

Ahoj kluci,moc děkujeme za vaši zpívanou v úterý,byli jsme nadšeni, a asi nejen my

Re: Díky za super zpívanou u Kohoutů

Tomáš Navrátil | 03.10.2016

Moc děkujeme za projevenou spokojenost. Když jsem dostal tenhle nápad , nevěděl jsem že to bude mít takovéhle ohlasy. Je to pro nás potěšení . Hrát pro Vás písničky které se Vám líbí a co přinášejí nějaké pozitiva v podobě dobré nálady je super . Za KOHN zdraví Tomáš Navrátil :-)

nihosovice3.9 2016

cimera josef | 15.09.2016

Kde jsou fotky z koncertu

Re: nihosovice3.9 2016

Tomáš Navrátil | 15.09.2016

Omlouváme se . Už je to napravený :-) Fotky najdeš v sekci vzal to čas :-) Děkujeme za upozornění .

Přáníčko

Květa a Vláďa | 08.08.2016

K zítřejšímu svátku Romanovi vše nej. :-)

Tři (asi) nepříjemné otázky

Pepa Tumidalský | 01.07.2016

Ahoj, chtěl bych se zeptat, proč nastal ten masivní odchod ze Sifonu? V září 2013 jsem byl na koncertu Sifonu ve Starém Plzenci a dodnes na to vzpomínám jako na jeden ze super koncertů A to obsazení bylo tehdy taky super včetně famózního klávesáka M. Orcígra, kterého si pamatuju ještě z Turba.
Další otázka: Uvažujete o vystoupení na TAROCK v Tachově?
Poslední otázka: Hrajete (můžete hrát) na svých koncertech i fláky od Sifonu? (nebo je to jako u Limetalu, kde klukům z bývalého Citronu všechno ukradl a nechal si patentovat ten sysel Pařízek. Díky za odpověď.

Re: Tři (asi) nepříjemné otázky

Tomáš Navrátil | 02.07.2016

Ahoj Pepo .
Jako prvotní příčina odchodu ze Sifonu byl KOHN. V krátkosti KOHN byl vedlejší projekt po boku Sifonu . Byla to sestava která si pro radost měla občas zahrát převzaté cover verze známých písniček . Jelikož Sifon měl nabitý kalendář akcí a když jsem po Jirkovi chtěl aby mi nechal jeden termín pro KOHN nechtěl o tom ani slyšet.Tak to je první důvod.Další důvody byly jen vyvrcholením delších problémů. Nechuť tvořit a zkoušet než se povedlo přesvědčit Jirku aby šel do studia nahrát písničky na novou desku SRDCE V OKOVECH a jeho reakce na písně typu Země , Pohani , Had mi nedávali další energii a chuť dál tvořit.tak jsem se rozhodl odejít ze skupiny .Jelikož Roman a Míla se přidali ke mě tak odešla větší část skupiny. To je asi v kostce vše :-)

Co se týče vystoupení na Tarocku . Samozřejmě jsme šťastný za každý hraní pro lidi . Myslím že by to pro nás byla velká šance oslovit nové tváře .Kdyby jsme takovou šanci dostali bylo by to super :-)

Poslední otázka .Jestli na své produkci hrajeme písničky Sifonu?
Ano hrajeme písničky které jsem do Sifonu přinesl . Jsou to písničky které mají lidé rádi . Na jednom bigbítu jsem měl rozhovor s Leničkou A . a ta mi řekla nevzdávej se toho co jsi napsal . Myslím že Sifon má za svou éru hodně plnou studnu hezkých písniček . Některé mi za tich cca 20 let hraní se SIFONEM hodně moc přirostly k srdci . Například skladba - Svou cestou , Království snů- New York a Tokio - a tak další. Písně které sem nenapsal na bigbítech a koncertech nehrajeme . Mám k tomu respekt . Nicméně na zpívaných které občas pořádáme zazní i písně které patří pod hlavičku Sifon.

Děkujeme za otázky . Za KOHN s pozdravem Tomáš Navrátil .

názor

Javi | 27.05.2016

Nazdárek,musím vás pochválit za pěkný písničky.Tomáš hold nezahálí a nezapře v sobě dobrého skladatele i textaře.Jen jsem se chtěl zeptat jestli časem nevezmete druhého kytaru,Podle mě tam schází a zvuk by byl pestřejší.Klávesy nepotřebujete určitě.Takže mnoho úspěchů
Re: názor

Tomáš Navrátil | 29.05.2016

Ahoj Javi . O druhé kytaře zatím neuvažujeme ale ani nevylučujeme , že časem bude. Je to vše otázka na kterou zatím neznám odpověď. Ukáže čas :-) Pravdu máš že by to bylo pestřejší. Každopádně díky za názor :-)

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek

Fórum

Za váše připomínky a názory předem děkujeme .